گپسل پلتفرمی است برای ایجاد فروشگاه در شبکه های اجتماعی که به شما این امکان را میدهد که بتوانیدمحصولات خود را وارد کنید و بدون صرف هزینه برای پاسخگویی به مشتریان بتوانید از طریق ربات تلگرام و اینستاگرام در تمام ساعات شبانه روز محصولات خود را به فروش برسانید.مشتری ضمن اینکه در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ سوالات خود را درباره ی محصولات شما دریافت میکند میتواند بین محصولات جستجو کند و در صورت تمایل برای خرید میتواند در شبکه های اجتماعی از طریق درگاه های پرداخت خرید خود را انجام دهد.و شما بدون صرف وقت برای پاسخگویی به تک تک مشتریان فقط از میزان فروش خود اگاه میشوید.

ربات های شبکه های اجتماعی در واقع حساب های کاربری ویژه ایی هستند که دارای سطح قابل قبولی از هوش مصنوعی هستند و توسط انسان‌ کنترل نمی‌شوند. نرم‌افزار مدیریت‌کننده این حساب‌ها می‌توانند اطلاعات مختلفی را در دسترسی کاربران قرار دهند و با انسان‌ها چت کنند. به این صورت که کاربر به ربات پیامی می‌دهد و در خواست خود را ارسال می‌کند، ربات در پاسخ اطلاعات مطالبه شده را به کاربر ارائه می‌دهد.

با استفاده از ربات  تلگرام و دایرکت اینستاگرام شما به راحتی میتوانید فروشگاه خود را در تلگرام و دایرکت اینستاگرام ایجاد کنید.و وظیفه ی پاسخگویی و راهنمایی مشتریان به عهده ی ربات میباشد و مشتری میتواند در فروشگاه شما با اتصال به درگاه های پرداخت خرید خود را انجام دهد.

بله… در پلتفرم گپسل برای اولین بار در ایران شما میتوانید فروشگاه خود را در دایرکت اینستاگرام  ایجاد کنید بدین صورت که دایرکت فروشگاه اینستاگرامی شما به ربات ما وصل میشود و شما بدون نیاز وقت برای پاسخگویی به نیاز تک تک مشتریان خود میتوانید علاوه بر افزایش میزان رضایت مشتری در پاسخگویی سریع و دقیق در تمام ساعات شبانه روز،میزان فروش خود را نیز چند برابر کنید.ضمن اینکه مشتری میتواند به جستجوی محصول موردنظر خود از بین محصولات فروشگاه اینستاگرامی شما بپردازد بدون اینکه نیاز به صرف وقت بین پست های انبوه شما داشته باشد میتواند به راحتی پس از انتخاب محصول موردنظر با اتصال به درگاه های پرداخت در پیج اینستاگرامی شما خرید خود را انجام دهد و شما نهایتا از میزان فروش خود مطلع میشوید.

استفاده از ربات تلگرام به صورت رایگان و استفاده از ربات ایجاد فروشگاه در دایرکت اینستاگرام دارای هزینه میباشد.

برای شروع فقط کافیه به آموزش راه اندازی مراجعه کنید تا با نحوه ی راه اندازی ربات در تلگرام و دایرکت اینستاگرام آشنا شوید.

برای ارتباط با ما کافیه به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید.

گپسل مانند یک واسطه بین شبکه های اجتماعی و اعضاء و ادمین ربات عمل میکند و شما به عنوان ادمین ربات بدون نیاز به هیچ گونه توسعه و برنامه نویسی ربات خود را مدیریت میکنید.